KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Garwolin Sport

Zagrali w PKO Festiwalu

Dodano:
garwolin - Zagrali w PKO Festiwalu

18 czerwca odbył się PKO Festiwal Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 2015. Na stadion do Krzywdy zawitało 10 wspaniałych drużyn: Snajper Sośninka I, Snajper Sośninka II, Sokół Kołbiel, Grom Trojanów, Zryw Sobolew, Amur Wilga, Promnik Gończyce, Progres Garwolin, Victoria Parczew i KS Sobienie Jeziory.

Drużyny najpierw zagrały w pięciozespołowych grupach, a później w Lidze Mistrzów i Ekstraklasie. Rozgrywki prowadzone były bez klasyfikacji. Wszyscy bowiem byli zwycięzcami. Każda drużyna otrzymała okazały puchar i piłki, a każdy zawodnik złoty medal. Dodatkowo z każdej drużyny został wyróżniony jeden zawodnik.

- Graliśmy na dwóch boiskach, dzięki czemu wszystko przebiegało płynnie i nie trzeba było długo czekać na mecz. Każda drużyna zagrała 8 spotkań, co dało ok. 100 minut gry na zespół. Na boisku było piękno piłki nożnej, były emocje, była radość. Było to czego potrzeba młodym adeptom futbolu. Młodzi udowodnili swoją piłkarską wartość, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Wspólnie osiągnęli wielki sportowy sukces – mówi organizator wydarzenia Filip Rutkowski.

Poza piłkarskimi emocjami wszyscy zawodnicy, trenerzy oraz kibice mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej oraz z dmuchanej zjeżdżalni. Zawody Sędziowali Cezary Józwicki i Mateusz Pawelec.

Liga MISTRZÓW*:
KS Sobienie Jeziory
Progres Garwolin
Promnik Gończyce
Snajper Sośninka I
Zryw Sobolew

EKSTRAKLASA*:
Amur Wilga
Grom Trojanów
Snajper Sośninka II
Sokół Kołbiel
Victoria Parczew
*kolejność przypadkowa

WYRÓŻNIENIA:
Snajper I – Staś Wróbel
Snajper II – Szymon Pluta
Progres – Gustaw Leng
Sokół - Dawid Matysiak
KS Sobienie – Filip Jałocha
Amur – Kazio Kruszewski
Grom – Franek Proczek
Promnik – Albert Kosyra
Zryw – Oskar Marcińczak
Victoria – Jaś Chilimoniuk

REKLAMA:


Honorowy patronat nad imprezą objęli: poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz oraz Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Turniej odbył się w ramach programu „100 turniejów na 100-lecie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej”. Zawody zostały dofinansowane przez Fundację PKO Banku Polskiego oraz Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Organizatorzy opublikowali na swojej stronie podziękowania:
Gorąco dziękujemy Posłowi Grzegorzowi Woźniakowi za pomoc w organizacji turnieju i przede wszystkim za całodniową obecność i wspieranie najmłodszych. Dziękujemy Gminie Łaskarzew oraz Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej w Krzywdzie za możliwość rozegrania tych zawodów na obiekcie w Krzywdzie.
Dziękujemy trenerom Piotrowi Brzostowskiemu i Kacprowi Grzechnikowi za wielki wkład w organizację oraz za przygotowanie boisk do gry.
WIELKIE UKŁONY w kierunku rodziców dzieci z rocznika 2015, trenujących w naszym klubie. Nie da się opisać słowami Waszego zaangażowania , poświęcenia, siły i poświęconego czasu. Nie dość, że jesteście wiernymi kibicami to jesteście wspaniałymi ludźmi. Efekt Waszej pracy jest cudowny. To dzięki Wam te zawody odbyły się we wspaniałej atmosferze. To dzięki Wam goście, którzy do nas zawitali byli pełni podziwu. To dzięki Wam można było zjeść hot-doga, zapiekankę, pieczone ziemniaki, słodkości, domowe frytki, zakręcone ziemniaki, czy napić się gorącej kawy. Państwo szykowaliście, piekliście, smażyliście, nosiliście, wystawialiście, składaliście, sprzątaliście, obieraliście, kupowaliście, woziliście, kibicowaliście i wiele innych „….iście”. Turniej dzięki Wam był piękny i na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników. Stanowicie Państwo wzór do naśladowanie i wcale się nie dziwimy, że Państwa dzieci są tak super ludźmi. Wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc w organizacji turnieju bardzo, bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY!!!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 113

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.