KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Garwolin Sport

Szymon Głaszczka jedzie na Mistrzostwa Europu U-18

Dodano:
garwolin - Szymon Głaszczka jedzie na Mistrzostwa Europu U-18

Polski Związek Lekkiej Atletyki, powołał wywodzącego się z Woli Rębkowskiej skoczka w dal, Szymona Głaszczkę z Wilgi Garwolin, na Mistrzostwa Europy U-18, które odbędą się w Jerozolimie w dniach 4-7 lipca 2022.


Wyjazd Szymona to ogromne wyróżnienie dla samego zawodnika, trenera Stanisława Buszty oraz klubu „Wilga” Garwolin, który w tym roku obchodzi swoje 100 – lecie istnienia. Wynik 7.12m klasyfikuje na razie naszego zawodnika na VII miejscu w rankingu europejskim.

Gratulujemy Szymkowi takiego osiągnięcia i trzymamy kciuki za udany start w dalekim Izraelu. Jest to drugi przypadek - po biegaczu Robercie Głowali - że reprezentant sekcji lekkoatletycznej reprezentował będzie barwy Polski na arenie europejskiej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.