Rozrywka | Kultura Garwolin

Lato ze sportem i kulturą

Dodano:
garwolin - Lato ze sportem i kulturą

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a wraz z nimi ''Lato ze sportem i kulturą''. Jest to propozycja półkolonii kierowanych do dzieci w wieku 6-10 lat. Od poniedziałku do piątku od 8 do 16:00 uczestnicy przeżyją niezapomniane przygody. Będzie zdrowo, z dużą dozą ruchu, ale też kreatywnie i rozwojowo.


- Centrum Sportu i Kultury już w ubiegłym roku zaproponowała tę formę wypoczynku. Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem. Chcemy przez nią pomóc rodzicom, którym na okres wakacji trudniej zorganizować opiekę. Mamy ku temu doskonałe warunki: zaplecze do działań ruchowych jak i kreatywnych – mówi Jarosław Kargol – dyrektor CSiK.

Co w ofercie?
W programie rozpisanym na 8 godzin dziennie znajdują się bloki zajęć dopasowane do przeróżnych dziecięcych zainteresowań. Część zajęć oparta jest na aktywnościach fizycznych i zabawach zespołowych na świeżym powietrzu. Nie zabraknie oczywiście wizyty na basenie. Lato, woda i dzieci to połączenie niemal doskonałe. Będą też zajęcia kreatywne z różnych dziedzin: od plastycznych, przez ceramiczne na literackich kończąc. Organizatorzy przewidują także „małe podróże”, wszak wakacje to czas wyjazdów. Nie trzeba jechać daleko, by wiele zobaczyć i przeżyć. Najważniejsze by mieć szeroko otwarte oczy i serce. W programie znajdzie się także seans filmowy w Kinie Wilga. Szczegółowy program zajęć uczestnicy oraz ich rodzice i opiekunowie otrzymają 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Terminy i koszt
Półkolonie obejmują wyżywienie (drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek), ubezpieczenie oraz wykwalifikowaną opiekę instruktorów i wychowawców. Cena jednego turnusu to 750 zł od dziecka. Półkolonie odbędą się w dwóch terminach 4-8 lipca oraz 11-15 lipca.
Regulamin półkolonii dostępny na stronie: www.csik.garwolin.pl

Jak się zgłosić?
Należy wysłać e-mail na adres promocja@csik.garwolin.pl, w tytule wpisując Półkolonie 2022, a w treści – imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany przez siebie termin turnusu, a następnie czekać na odpowiedź ze strony organizatora. Zapisy na półkolonie z Centrum Sportu i Kultury startują dzisiaj i potrwają do 27 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.
Centrum Sportu i Kultury serdecznie zaprasza.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.