Wiadomości z Garwolina

Kolejny wypadek na skrzyżowaniu w Wildze

Dodano:
garwolin - Kolejny wypadek na skrzyżowaniu w Wildze

Wczoraj doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu w Wildze. Do szpitala trafiło aż 5 osób.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 14:56. Policjanci wstępnie ustalili, że 22-letni kierowca forda z pow. radomskiego na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą 801 w kierunku Warszawy kierującemu fiatem 43-letniemu mieszkańcowi Warszawy. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły dwie pasażerki fiata oraz kierujący i dwoje pasażerów z forda. Do momentu przyjazdu pozostałych służb, policjanci udzielali pierwszej pomocy rannym uczestnikom zdarzenia. Droga wojewódzka 801 na czas prowadzonych czynności była zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Wilgę. Technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca, pojazdów, zabezpieczył ślady oraz sporządził szkic zdarzeniowy. Policjanci ustalili i przesłuchali świadków. Teraz sprawą wypadku zajmą się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

zdjęcia: OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Starosta (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

Starostę Walickiego z Panią Koc zapraszamy do fotek na tym rondzie. Niech przyjadą wspierać poszkodowanych chociaż raz. Panie Starosto nie daj się prosić.

oj (, #IP a948ee6863) Odpowiedz

Tu tylko Woźniak z Kurowską może pomóc, ta para wiele może

Maciek (, #IP 0192a6c9d6) Odpowiedz

Moze by tak posel Wozniak i reszta pisowcow z garwolina przyjechali i zrobili sobie zdjecia chociaz z rozbitymi autami ... w koncu jak wszedzie sie pchaja to wszedzie

Wypadek (, #IP cbed464a67) Odpowiedz

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419