czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Wszedł przez okno i ukradł sprzęt za 2 tys. Zatrzymali go policjanci

Dodano:
garwolin - Wszedł przez okno i ukradł sprzęt za 2 tys. Zatrzymali go policjanci

Garwolińscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, do której doszło w jednym z punktów usługowych w Garwolinie. Skradzione przedmioty w większości wróciły już do właściciela. 19-latek odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.W połowie czerwca do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie, że w jednym z punktów usługowych w Garwolinie doszło do kradzieży. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą, ustalili, że łupem złodzieja padły elektroniczna kasa rejestrująca oraz sprzęty i urządzenia, znajdujące się w pomieszczeniu. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na kwotę ponad 2 tys. zł.

Policjanci rozpoczęli działania, zmierzające do zatrzymania sprawcy, który zgodnie z ich ustaleniami dostał się do pomieszczenia przez otwarte okno. Wczoraj  funkcjonariusze zatrzymali 19-latka i odzyskali większość skradzionego mienia. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Psycholog (, #IP de7c7e2409) Odpowiedz

Mam nadzieję że PiS podczas swojej obecnej kadencji,wprowadzi publiczne obcięcie ręki za kradzież.

Nicola Kargul (, #IP 2c38c1a54d) Odpowiedz

dlaczego niby PiS ma pozbawiać rąk swoich wyborców?