Rozrywka | Kultura Garwolin

Dni Pilawy 2022 za nami

Dodano:
garwolin - Dni Pilawy 2022 za nami

W sobotę i niedzielę mieszkańcy gminy Pilawa mieli swoje święto. Dni Pilawy 2022 obfitowały w atrakcje dla dzieci i dorosłych.

25 czerwca upłynął pod znakiem aktywności sportowych. W programie imprezy znalazły się turnieje siatkówki, rodzinna sztafeta przełajowa i nordic walking oraz joga w plenerze.

26 czerwca wszystkie atrakcje odbyły się na stadionie sportowym w Pilawie. Przed pilawską publicznością zaprezentowały się dzieci z gminnych szkół i przedszkoli. Była to atrakcja głównie dla rodziców.
Na scenie pojawili się tancerze z Przedszkola Misia Uszatka w Pilawie i PSP w Gocławiu. Występ wokalny zaprezentowały dzieci z pilawskiej PSP. Programy artystyczne przedstawiły też dzieci z SP w Puznówce i SP w Trąbkach.

REKLAMA:


Dużą atrakcją dla dzieci był koncert „Magiczna Moc Bajek”. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali: burmistrz Albina Łubian, przewodnicząca rady gminy Pilawa Dorota Niemiec-Jóźwicka, starosta garwoliński Mirosław Walicki, wicemarszałek województwa Janina Ewa Orzełowska i Marek Chciałowski, dyrektor Rejonu Drogowego Garwolin z MZDW.

Około 17.00 wystąpił Wojciech Gąssowski, następnie Hit Boyz, prezentujący muzykę na pograniczu POP-u i disco polo oraz gwiazda wieczoru De Mono, zespół - legenda polskiej muzyki.

Więcej zdjęć i informacji niebawem.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 135

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

impreza do 22 (, #IP 94ee22012d) Odpowiedz

Wszystko fajnie, tylko dlaczego impreza kończy się o 22? Prawdziwa impreza zaczyna się po 22 :-)