Rozrywka | Kultura Garwolin

Lato z CSiK czeka! Sprawdź program na lipiec

Dodano:
garwolin - Lato z CSiK czeka! Sprawdź program na lipiec

Nastały wakacje, a zatem zawołanie, które ciśnie się na usta to: ''Witaj przygodo''! Centrum Sportu i Kultury chce umilić czas letniego wypoczynku młodym mieszkańcom miasta, dlatego zachęca do skorzystania z oferty ''Lata w mieście''.


Na wielkim ekranie


Kino w wakacje to punkt obowiązkowy. W przyjemnie chłodnej, klimatyzowanej sali, na wygodnych fotelach można obejrzeć świetne animacje, które nie tylko śmieszą, ale i wzruszają. W lipcu do wyboru następujące tytuły: „Buzz Astral”, „Nasze magiczne Elcanto”, „Pan Wilk i Spółka”, „Minionki: wyjście Gru” oraz „Niezgaszalni”. Ceny biletów i godziny seansów dostępne na stronie internetowej www.csik.garwolin.pl oraz profilu kina na Facebooku.

Gliniane historie


Cieszące się niezmiennym zainteresowaniem zajęcia ceramiki będą odbywały się przez pierwsze dwa tygodnie lipca w poniedziałki, wtorki i czwartki w dwóch grupach: pierwsza od 9:30 do 10:45 oraz druga od 11:00 do 12:15. Glina jako materiał niezwykle plastyczny pozwala stworzyć niemal wszystko. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Im więcej spotkań, tym cena jednostkowa zajęć mniejsza. Spotkanie pojedyncze to koszt 25 zł, karnet na 3 spotkania wynosi 65 zł, a na 6 - 120 zł. Na zajęcia można się zapisać w sekretariacie CSiK.

Miniwyprawy, maksi przygody

Nie trzeba jechać daleko, by przeżyć ekscytującą przygodę i świetnie się bawić. Już 6 lipca w środę odbędzie się pierwsza wyprawa z tego cyklu. Na dobry początek teatr w Lublinie i spektakl pt. „Co robią żyrafy z głową w chmurach”, a w drodze powrotnej zoo w Wojciechowie. Koszt wycieczki to 100 zł od dziecka. Druga wyprawa wyrusza 20 lipca, a jej celem będzie Wola Miastkowska i Zagroda Alpaki. Kontakt z naturą, podglądanie życia niezwykle łagodnych zwierząt, warsztaty kreatywne sumują się w doskonale spędzony czas. Koszt wyjazdu to 75 zł od dziecka. Zapisy i informacje w sekretariacie CSiK. Liczba miejsc ograniczona. Wycieczki przeznaczone są dla dzieci od 6. roku życia.

Wielki błękit

Woda i dzieci to połączenie doskonałe, dlatego przez cały lipiec i sierpień obowiązywać będzie na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” bilet wakacyjny. Dodatkowo działa szkoła pływania, wszak kompetencje pływackie trzeba najpierw zdobyć, a potem szlifować. Zajęcia grupowe odbywać się będą we wtorki i czwartki. Szczegóły na stronie: www.garwolanka.com.pl

Paluszki na klawiszach

Muzyka łagodzi obyczaje, a dzieci czują ją doskonale, dlatego amatorzy gry na instrumentach klawiszowych mogą umawiać się na lekcje indywidualne prowadzone przez maestro Juliana Czaporowskiego. Koszt spotkania to 30 zł. Zapisy u instruktora.

REKLAMA:


Lato w mieście nie musi być nudne!


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.