KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Garwolin Sport

Otrzymali stypendia i nagrody sportowe na 2022r.

Dodano:
garwolin - Otrzymali stypendia i nagrody sportowe na 2022r.

5 lipca w Starostwie Powiatowym w Garwolinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów i nagród sportowych przyznanych przez Zarząd Powiatu Garwolińskiego.


Dyplomy oraz pamiątkowe listy gratulacyjne wręczyli Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemar Trzaskowski, Wicestarosta Marek Ziędalski oraz Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Krzysztof Łapacz.

Stypendia sportowe zostały przyznane dla 35 zawodników, w 4 kategoriach na okres od 1 lipca 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Poniżej znajduje się lista stypendystów i nagrodzonych na podstawie § 2, § 6 i § 7 Uchwały Nr XIX/110/2012 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 21 maja 2012 roku w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz rodzajów i wysokości stypendium sportowego, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród i wyróżnień dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej:


Na posiedzeniu ZP 24 czerwca 2022 r. zostało przyznane 6 jednorazowych nagród sportowych - dla 5 zawodników i 1 trenera. Poniżej znajduje się lista nagrodzonych na podstawie § 16 Uchwały Nr XIX/110/2012 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 21 maja 2012 roku w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz rodzajów i wysokości stypendium sportowego, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród i wyróżnień dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej:

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Mikulski bez nagrody? (, #IP 95b00596c8) Odpowiedz

A gdzie nagroda dla Pana łukasza Mikulskiego za Mistrzostwa Polski i Europy i rozsławianie powiatu?

nie mog e (, #IP 04ca4dede2) Odpowiedz

Przecież tam startuje po kilku zawodników , w ogole brakuje tutaj ( w stypendiach ) zrozumienia jaka jest WAGA dla poszczegolnych dyscyplin. Jakie są kwalifikacje do mistrzostw polski np . w tekłondo startuje kto chce i tez już po pół roku może mieć miszcza polski - śmiechu WARTE

Brak wniosku (, #IP a948ee6863) Odpowiedz

Przecież Starosta chyba musi mieć wniosek żeby nagrodzić

Pan B (, #IP 6f589f1d84) Odpowiedz

Tu nadal karty rozdaje Pan B. a regulamin przyznawania stypendiów powinien być zmieniony. Prosty przykład... zawodnik trenuje u szkoleniowca specjalisty z poza powiatu, osiąga wyniki i mimo to ze względów formalnych nie może się ubiegać o stypendium. Tak właśnie zabija się sport na wyższym poziomie w naszym powiecie.

rew (, #IP 04ca4dede2) Odpowiedz

To co piszesz to sa GŁUPOTY

Mikulski bez nagrody? (, #IP 95b00596c8) Odpowiedz