Wiadomości z Garwolina

Wypadek w centrum Garwolina. Kierowca motoroweru i pasażerka w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w centrum Garwolina. Kierowca motoroweru i pasażerka w szpitalu

Garwolińscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki i Nadwodnej w Garwolinie. W zderzeniu motoroweru z osobówką, ranny został kierowca jednośladu i jego pasażerka, którzy trafili do szpitala. Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.


Garwolińscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło we wtorek po godzinie 21 na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki i Nadwodnej w Garwolinie.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki mazda 39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego jechał ulicą Kościuszki w kierunku Warszawy. Podczas skręcania w ulicę Nadwodną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka motorowerowi, którym kierował 18-latek. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafił kierujący jednośladem oraz 17-letnia pasażerka. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku badają policjanci z Garwolina
– informuje mł. Asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Bezpieczeństwo motocyklistów zależy w dużej mierze od innych uczestników ruchu. Częstą przyczyną wypadków i kolizji z udziałem jednośladów jest nieustąpienie im pierwszeństwa przejazdu. Przypominamy więc zasadę "Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie". Apelujemy o rozsądek i wyobraźnię - motocyklista często nie jest w stanie wykonać takich manewrów hamowania i omijania, jakie można wykonać samochodem. Świadomość taka powinna towarzyszyć każdemu kierowcy.

Zdjęcia: Eryk


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.