czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Lato w pełni! Sprawdź ofertę CSiK na sierpień!

Dodano:
garwolin - Lato w pełni! Sprawdź ofertę CSiK na sierpień!

Kolejne przygody w ramach letnich wyjazdów, zajęcia muzyczne, sportowe, ceramika, a także sporo emocji na dużym ekranie. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie poleca się wszystkim dzieciom, które sierpniowy czas spędzą w mieście. Takie wakacje nie muszą być nudne i z CSiK na pewno nie będą!Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie właśnie ogłosiło program sierpniowej odsłony akcji „Lato w mieście”. Dzieci, które najbliższe tygodnie spędzą w Garwolinie i okolicach mogą skorzystać z różnych zajęć i atrakcji.

Ulepimy dziś… z gliny
To materiał niezwykle plastyczny, który pozwala stworzyć niemal wszystko. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Cieszące się niezmiennym zainteresowaniem zajęcia ceramiki będą odbywały się przez pierwsze dwa tygodnie sierpnia w poniedziałki, wtorki i czwartki w dwóch grupach: pierwsza od 9:30 do 10:45 oraz druga od 11:00 do 12:15. Koszt jednorazowych zajęć to 25 zł. Jeśli ktoś planuje w pracowni ceramiki spędzić więcej czasu, warto kupić karnet. Cena karnetu na 3 spotkania wynosi 65 zł, a na 6 – 120 zł. Na zajęcia można się zapisać w sekretariacie CsiK.

Odkrywamy leśne tajemnice!
Nie trzeba jechać daleko, by przeżyć ekscytującą przygodę i świetnie się bawić. W lipcu uczestnicy wycieczek pod hasłem „Miniwyprawy, maksiprzygody” odwiedzili teatr w Lublinie, zoo w Wojciechowie i Zagrodę Alpaki w Woli Miastkowskiej. Było mnóstwo radości i ekscytujących momentów. Motywem przewodnim sierpniowych wypraw będzie las. Pierwsza wycieczka już 10 sierpnia. Uczestnicy odwiedzą Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie, gdzie z bliską przyjrzą się otaczającej je przyrodzie i wezmą udział w warsztatach edukacyjnych. Na koniec będzie czekało na nich ognisko z kiełbaskami. Koszt wycieczki – 65 zł od osoby. Kolejna okazja do obcowania naturą 24 sierpnia. Kierunek? Las Odkrywców w miejscowości Ułęż pod Rykami. Rodzinny Park Tematyczny „Las Odkrywców” to nowe miejsce, które oferuje nie tylko bliskość natury i poznawania przyrody, ale także dużą dawkę aktywności. „Wspinaj się jak ryś”, „Szybuj jak wiewiórka”, „Chowaj się jak borsuk”, „Obudź w sobie zmysł odkrywcy” – zachęcają hasła na stronie internetowej obiektu. Brzmi dobrze? Brzmi bardzo dobrze! Koszt wycieczki to 85 zł. W obu wydarzeniach mogą wziąć udział dzieci od 6. roku życia. Wyjazdy z parkingu Pływalni Miejskiej „Garwolanka” o godzinie 9:00. Zapisy w sekretariacie CsiK.

REKLAMA:


Jak ryba w wodzie!
Nie ma udanych wakacji bez wodnego szaleństwa! Pływalnia Miejska „Garwolanka” poleca się zarówno tym, którzy chcą się zrelaksować, popluskać, jak i tym, którzy chcą szlifować swoje pływackie umiejętności. Do końca sierpnia bilet na basen dla dzieci i młodzieży kosztuje 10 zł. Przez całe wakacje działa także szkoła pływania. Zajęcia grupowe odbywają się we wtorki i czwartki. Szczegóły na stronie: www.garwolanka.com.pl

Ładna to piosenka…
A gdyby tak w wakacje rozpocząć swoją przygodę z pianinem? Zwykle zaczyna się od „Wlazł kotek na płotek”, a później drzemiące w dzieciach talenty rozkwitają. Wszyscy, którzy mają ochotę sprawdzić, jak z białych i czarnych klawiszy wyczarować muzykę, mogą zapisywać się na indywidualne lekcje w ognisku muzycznym. Naukę gry na pianinie i akordeonie prowadzi Julian Czaporowski. Koszt spotkania to 30 zł. Zapisy bezpośrednio u instruktora.

Emocje na wielkim ekranie
Wszystkie dzieci uwielbiają kino, a Kino Wilga uwielbia dzieci, dlatego sierpniowy repertuar pęka w szwach od propozycji na najmłodszych widzów. Na liście aż 10 filmowych propozycji: "Niezgaszalni", "To nie wypanda", "Pamiętniki Tatusia Muminka", "Foki kontra rekiny", "Lena i Śnieżek", "Felix i ukryty skarb", "Yakari i wielka podróż", "Ogliki, DC Liga SuperPets" oraz "Pies w rozmiarze XXL". Co i kiedy będzie można obejrzeć? Aktualny repertuar oraz system zakupu biletów online są dostępne na www.csik.garwolin.pl
 


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.