czan maj 2022

Garwolin Sport

OSP z Sokoła najlepsza na zawodach w Godziszu

Dodano:
garwolin - OSP z Sokoła najlepsza na zawodach w Godziszu

Gmina Sobolew wspólnie z Gminnym Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych w Sobolewie zorganizowała zawody sportowo-pożarnicze. W rywalizacji najlepsza okazała się OSP z Sokoła.31 lipca w Godziszu na terenie przy szkole, odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek OSP z gminy Sobolew. Impreza zapewniła moc atrakcji dzieciom i dorosłym.

Strażacy rywalizowali w sztafecie i ćwiczeniu bojowym. W kategorii drużyn młodzieżowych I miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła OSP Sokół, II OSP Kownacica, a III OSP Godzisz.
W kategorii żeńskiej, OSP Sokół wystartowała jako jedyna straż.
W kategorii seniorzy, klasyfikacja końcowa ułożyła się następująco: I OSP Sokół, II OSP Kaleń Grabniak, III OSP Ostrożeń, IV OSP Sobolew, V OSP Gończyce, VI OSP Chotynia, VII OSP Kownacica, OSP VIII Godzisz.

Dodatkowo odbył się konkurs indywidualny, tam pierwsze trzy miejsca zajęli: Bartłomiej Babik z OSP Sokół, Bartłomiej Kwaśniak z OSP Godzisz, i Dawid Michalczyk z OSP Sobolew.

W programie wydarzenia znalazło się też wiele atrakcji dla dzieci jak: dmuchane zabawki, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, warkoczyki, a także bufet z napojami i słodyczami oraz grill.

Wydarzenie zamknęła zabawa taneczna z zespołem muzycznym LuXus.

Zdjęcia: Maciej Błachnio, gmina Sobolew

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 29

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.