Garwolin Sport

OSP z Woli Życkiej najlepsza na zawodach w Budziskach

Dodano:
garwolin - OSP z Woli Życkiej najlepsza na zawodach w Budziskach

31 lipca w Budziskach odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze jednostek OSP z gminy Trojanów. W rywalizacji najlepiej wypadła OSP z Woli Życkiej.


W gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Budziskach udział wzięło łącznie 8 seniorskich drużyn. W ćwiczeniu bojowym najlepiej wypadła OSP z Woli Życkiej, dalej OSP Podebłocie i OSP Budziska. W sztafecie najlepiej poradziła sobie OSP Wola Korycka, a dalej OSP Trojanów i OSP Wola Życka.

REKLAMA:


Klasyfikacja generalna zawodów ułożyła się najlepiej dla strażaków z Woli Życkiej.
Na drugim miejscu znalazła się OSP Podebłocie, a na trzecim OSP Budziska. Wystartowały także dwie MDP – OSP Podebłocie i OSP Wola Życka. Wśród pań zaprezentował się tylko OSP z Woli Życkiej.

Dodatkowymi atrakcjami były: dmuchana zjeżdżalnia, lot balonem, parada motocykli, grill, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, gofry, lody, wata cukrowa, zimne orzeźwiające napoje i oprawa muzyczna.

zdjęcia: OSP Wola Życka, OSP Wola Korycka


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 24

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.