czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Letnie kolonie profilaktyczne dla uczniów szkół podstawowych z gminy Pilawa

Dodano:
garwolin - Letnie kolonie profilaktyczne dla uczniów szkół podstawowych z gminy Pilawa

W sobotę 30 lipca 2022 r. grupa 48 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Pilawa wyjechała na wyczekiwane i zasłużone letnie kolonie profilaktyczne. W tym roku dzieci korzystają z aktywnego wypoczynku na łonie natury, podziwiając malownicze widoki krajobrazu w Ochotnicy Dolnej.


W czasie 10 - dniowego pobytu dzieci poznają najciekawsze atrakcje regionu, wydarzenia z historii, przyrodę oraz tradycje i lokalną kulturę. Wypoczynek urozmaicą liczne zajęcia rekreacyjne i sportowe oraz gry i zabawy integracyjne. Tradycyjnie w trakcie kolonii realizowany jest również program wychowawczy ukierunkowany na profilaktykę uzależnień oraz promocję zdrowego stylu życia.

Warto podkreślić, że wyjazd w całości finansowany jest z budżetu miasta i gminy Pilawa, w ramach środków przeznaczonych na profilaktykę i rozwiązywanie problemów alkoholowych. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci wrócą zadowolone, wypoczęte, z uśmiechem na twarzy, pełne wrażeń, nowych doświadczeń i energii do nauki w nadchodzącym roku szkolnym.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.