czan maj 2022

Garwolin Sport

Dobry start Emilii Mazek w Biegu Powstania Warszawskiego

Dodano:
garwolin - Dobry start Emilii Mazek w Biegu Powstania Warszawskiego

30 lipca odbył się w Warszawie Bieg Powstania Warszawskiego, w którym wzięło udział prawie 7 tysięcy biegaczy pragnących uczcić pamięć Powstańców z 1944 roku. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się Emilia Mazek z Wilgi Garwolin.


Zawody zostały zorganizowane wieczorem, bieg na 5 km rozpoczął się o godzinie 20.30, a bieg główny na dystansie 10km o 21.00. Na tym dystansie w kategorii kobiet, zwyciężyła olimpijka, Iwona Bernardelli, z Prefbetu Śniadowo Łomża, która uzyskała 34 minuty i 18 sekund. Na bardzo wysokiej, drugiej pozycji, w czasie 35.33s, finiszowała  biegaczka Wilgi Garwolin, Emilia Mazek. Trzecia na mecie Patrycja Hypś z Warszawy, straciła do naszej biegaczki prawie półtorej minuty. Warto dodać, że bieg ten ukończyło ponad 4 tysiące osób.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.