Rozrywka | Kultura Garwolin

Tomasz Owczarczyk laureatem konkursu fotograficznego

Dodano:
garwolin - Tomasz Owczarczyk laureatem konkursu fotograficznego

Znamy wyniki konkursu ''Street Photo - Fotografia Uliczna'', organizowanego przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Garwolinie. Zdaniem jury najlepsze jest zdjęcie wykonane przez Tomasza Owczarczyka.

Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie ogłosiła wyniki konkursu:
'' Sezon urlopowy odroczył nieco rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego ''Street Photo -Fotografia uliczna''. Tematyka konkursu nie była prosta, zakładała znajomość podstaw teorii fotografii, pojęcia fotografii ulicznej i co najważniejsze wymagała zrobienia zdjęcia, które w tę teorię się wpisuje.
Zdaniem jury najlepszym przesłanym do nas zdjęciem jest, to wykonane przez Tomasza Owczarczyka. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Biblioteki po odbiór nagrody.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy''- czytamy na stronie MPBP.

REKLAMA:


Konkurs Street Photo zorganizowany przez MPBP
Fotografią uliczną (Street Photo) nazywa się przeważnie takie zdjęcia, które w jednym kadrze zamykają ulotną chwilę, mając przy tym charakter anegdotyczny.
Chociaż nazwa wskazuje na nadrzędną rolę ulicy jako tematu takich fotografii, to w rzeczywistości może ona być tylko domyślnym elementem obrazu, a tematyka takich fotografii może być znacznie szersza.

W związku z obchodami Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego MPBP zaprosiła do udziału w konkursie fotograficznym, w którym zadaniem było uchwycenie na fotografii ulicznej niepowtarzalnej chwili, związanej z życiem Garwolina, jego mieszkańców bądź wyjątkowymi wydarzeniami odbywającymi się w mieście.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.