KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Śmiertelny wypadek w Uchaczach

Dodano:
garwolin - Śmiertelny wypadek w Uchaczach

Dziś w Uchaczach na DW 801 doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęły dwie osoby podróżujące motocyklem, które uderzyły w samochód osobowy.


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś w Uchaczach. Ofiarami zdarzenia, do którego doszło na DW 801 są dwie osoby, będące na motocyklu w chwili zderzenia z samochodem osobowym.

Na miejsce zdarzenia przyjechały: PSP Garwolin, OSP Maciejowice, 3 radiowozy, dwa zespoły ratownictwa medycznego i śmigłowiec LPR.

Więcej szczegółów wkrótce.

AKTUALIZACJA: -- 7 sierpnia g. 13:21 zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z motocyklem. Drga W801 Maciejowice w kierunku Kochowa. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 44-letni mieszkaniec Warszawy kierujący citroenem wyjeżdżając z polnej drogi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi kawasaki. W wyniku zderzenia 54-letni kierowca i 53-letnia pasażerka jednośladu ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego wypadku - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Zdjęcia: OSP Maciejowice

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Za dużo wypadków śmiertelnych Uchacze - Podoblin (, #IP 3e08d5664b) Odpowiedz

801 na terenie gminy Maciejowice przyciąga trupów. co rok ktoś tam ginie w tragicznych okolicznościach. Może kiedyś gmina dorobi ⚽się chodnika łączącego Uchacze z Maciejowicami aż do Podobna.

Dominik (, #IP da7eaa4eee) Odpowiedz

Proszę rodziny zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

NIE KORZYSTAJCIE Z HIEN ODSZKODOWAWCZYCH (, #IP c12797cf70) Odpowiedz

NIE KORZYSTAJCIE Z HIEN ODSZKODOWAWCZYCH

Hiena!!! (, #IP a60f847fdd) Odpowiedz

Wstydu nie masz Domino.