KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Dary z gminy Borowie trafiły na Ukrainę

Dodano:
garwolin - Dary z gminy Borowie trafiły na Ukrainę

W piątek, 5 sierpnia 2022 r. konwój składający się z samochodów strażackich z OSP Głosków, OSP Borowie i Urzędu Gminy (wszystkie z przyczepami) wyruszył z darami do parafii w Dorohusku, a następnie na Ukrainę, która broni się przed rosyjską agresją.


- Kilka ton żywności, środków czystości, ubrań, koców, pościeli, kołder i innych potrzebnych do codziennego funkcjonowania rzeczy za pośrednictwem punktu działającego przy parafii w Dorohusku w najbliższych dniach trafi do mieszkańców Ukrainy, w rejony gdzie toczy się wojna –
napisał na Facebooku wójt gminy Borowie Wiesław Gąska.

- Strażakom z OSP Głosków i OSP Borowie, Kierownikowi GOPS serdecznie dziękuję za okazaną pomoc w załadowaniu towaru do samochodów, a także dostarczeniu na miejsce. Dziękuje także pracownikom Urzędu Gminy w Borowiu, pracownikom GOK i GOPS za udzieloną pomoc w czwartkowe przedpołudnie przy sprzątaniu, pakowaniu i przygotowywaniu towarów do transportu – dodał włodarz.

zdjęcia: Wiesław Gąska

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.