KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Pielgrzymi z 7a już prawie na miejscu

Dodano:
garwolin - Pielgrzymi z 7a już prawie na miejscu

Pielgrzymi z 7a już prawie w miejscowości Przyrów. Za 2 dni dotrą do Częstochowy.

Długą drogę z powiatu garwolińskiego przebyli już pielgrzymi. Trasa do Częstochowy jest długa i wymagająca, ale z odpowiednim nastawieniem i przy dobrej współpracy, każdy może osiągnąć cel, a pomagają nawet wierni z powiatu garwolińskiego, którzy nie wybrali się w trasę...

- Wczoraj przebyliśmy etap z Jedle do Żelisławiczek, dziś zmierzamy do Przyrowa polecając osobiste prośby i trud pielgrzymiej drogi Najświętszej Panience. Do terenu Jasnogórskiej Pani pozostało nam niespełna 30 kilometrów, które pokonamy bez względu na pogodę. Wczoraj na noclegu czekała na nas niespodzianka, przesłana przez pielgrzymów duchowych z Górzna, za którą serdecznie dziękujemy – relacjonują pielgrzymi z 7a.

Zdjęcia: Pielgrzymi z 7a
 

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.