KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policjanci z Garwolina patrolują Wisłę

Dodano:
garwolin - Policjanci z Garwolina patrolują Wisłę

Wakacje wciąż trwają. Policjanci, pełniący służbę w łodzi policyjnej, w upalne dni mają dużo pracy. Od początku wakacji systematycznie pełnią wodne patrole, by dbać o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą. Funkcjonariusze patrolują rzekę Wisłę i zwracają uwagę na wszelkie niebezpieczne zachowania.


Garwolińscy policjanci z Ogniwa Patrolo-Interwencyjnego, oddelegowani do działań na wodzie, od początku sezonu letniego podejmują różne interwencje na akwenach i terenach przywodnych. Policyjni wodniacy posiadają uprawnienia stermotorzysty oraz specjalne uprawnienia ratowników wodnych. Ich zadaniem jest między innymi sprawdzanie stanu trzeźwości osób korzystających ze sprzętu pływającego oraz dbanie o bezpieczeństwo wszystkich, którzy wypoczywają nad wodą. Jeśli zachodzi taka potrzeba funkcjonariusze sprawdzają łodzie pod kątem rejestracji, obowiązkowego wyposażenia, trzeźwości użytkowników, uprawnień do kierowania łodzią i do amatorskiego połowu ryb.

elektrownia kozienice

wedkowanie

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Zapłakana sieć 🌚 (, #IP 6edff7f148) Odpowiedz

Pływają czy patrolują?