KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Nominacje dla trzech dyrektorów szkół w gminie Żelechów

Dodano:
garwolin - Nominacje dla trzech dyrektorów szkół w gminie Żelechów

Dziś burmistrz miasta i gminy Żelechowa Łukasz Bogusz wręczył nominacje trzem dyrektorom szkół w: Stefanowie, Starym Kębłowie i Żelechowie.


18 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Żelechowie burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz wręczył nominacje trzem dyrektorom gminnych placówek oświatowych.

Powierzenie stanowiska na 5 lat


Powierzenie stanowiska dyrektora na kolejną kadencje, która rozpocznie się wraz z nowym rokiem szkolnym 2022/2023 otrzymali: Ireneusz Biernacki (Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Stefanowie), Agnieszka Świtaj (Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starym Kębłowie) i Marianna Błażejczyk (Publiczne Przedszkole „Pluszowy Miś” w Żelechowie).

Burmistrz serdecznie pogratulował dyrektorom wygranych konkursów, podziękował za dotychczasową pracę i dobrą współpracę z samorządem, życząc jednocześnie wielu sukcesów zawodowych, powodzenia w pracy z uczniami oraz sprawnego zarządzania placówką.

Źródło: i zdjecia FB Gmina Żelechów

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dyrektor (, #IP 0aed865e74) Odpowiedz

Panie dyrektorze sandały to się zakłada na plaże , a nie po odbiór nominacji do Urzędu. Tyle lat spotyka się pan z urzędnikami różnego stopnia i nie zdążył się jeszcze nauczyć podstaw savoir vivre . Mimo upałów jakie panują nic nie usprawiedliwia taki ubiór.Panie dyrektorki super - gratuluje.

Nie czepiaj się! (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Takie tam zwyczaje. Wszyscy na luziku. Pan burmistrz też bez krawata i garniaka to dlaczego dyrektorzy mieli by oficjalny strój zakładać. To nie wizyta u prezydenta.

Do nie czepiaj się (, #IP a8c23934bb) Odpowiedz

Nie ośmieszaj się.