KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Ciekawe tematy z Garwolina

Starosta zasłużony dla transportu publicznego

Dodano:
garwolin - Starosta zasłużony dla transportu publicznego

15 września starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki został wyróżniony medalem ''Zasłużony dla Transportu Publicznego RP''.


 
Wyróżnienie zostało wręczone 15 września 2022 r. podczas Forum Transportu 2022 - współczesne wyzwania dla PKS, które miało miejsce w Rykach.

- To wielkie wyróżnienie i nobilitacja dla całego Samorządu Powiatu Garwolińskiego, którego wszystkie wysiłki i starania prowadzą do tego, by w naszym regionie transport publiczny nieustannie się rozwijał. Sięgamy po wszelkie możliwe środki, by nasi Mieszkańcy mogli korzystać z Publicznego Transportu Zbiorowego, a sieć linii komunikacyjnych obejmował wszystkie gminy w Powiecie Garwolińskim – czytamy na Facebooku Powiat Garwoliński.

REKLAMA:


Władze powiatu deklarują, ze rozwój transportu to dla nich priorytet. Dzięki działaniu PKS mieszkańcy mogą docierać do pracy, szkoły, do lekarza czy na zakupy.

Rozwój transportu to priorytet, dzięki inwestycjom w tym zakresie, Mieszkańcy mogą dotrzeć do pracy, szkoły. To jeden z kluczowych czynników rozwoju społeczno-gospodarczym w naszym powiecie.

źródło i zdjęcia: FB Powiat Garwoliński, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Oktadanie Polakow ciag dalszy.... (, #IP 04efdff8fb) Odpowiedz

10 października to szalenie ważna w życiu każdego Polaka data. Po cichu dokonuje się przejęcie naszych największych bogactw narodowych czyli zasobów naturalnych, które skrywa nasza ziemia. Jak dokładnie się to odbędzie, a także co możemy w tej sprawie zrobić, wyjaśniamy w odcinku z inżynierem Krzysztofem Tytko - wieloletnim działaczem na rzecz ochrony polskich zasobów naturalnych.https://www.youtube.com/watch?v=tqI1ypwM8K8

Janusz (, #IP 6abc7d84c1) Odpowiedz

A czym się tak to grono zasłużyło? Przecież PKS to bankrut na państwowej kroplówce. Podwarszawska miejscowość i firma nie radzi sobie, gdy równolegle świetnie funkcjonują prywatni przewoźnicy. Tu jest potrzebny nie medal, a wyrok.

ojom publicznych pieniedzy (, #IP ffcc2262ed) Odpowiedz

Ile publicznych pieniazkow przepalil starosta w ramach defybrilacji PKS Garwolin?

Gosc (, #IP 0cbc591061) Odpowiedz

Zasłużeni to ci bezimienni kturzy tyrają na takich przydupasow ledwo wiązac koniec z końcem to są prawdziwi zasłużeni kturzy nie pędzą po nagrody tylko pracuja dla siebie i tego kraju za pensje godne niewolnika.

Nicola Kargul (, #IP 212e677d82) Odpowiedz

oszołomie pisowski, kup sobie słownik ortograficzny bo bliżej ci do Białorusi niż do Polski

Gosc (, #IP 0cbc591061) Odpowiedz

Tak to jest na państwowym stołku wystarczy w niego trochę popierdziec i zaraz medale i ordery za zasługi chyba za głupotę i debilizm.Zwykle kolesiostwo my jemu on nam.

Litości. (, #IP 7f148265ad) Odpowiedz

Napiszcie konkrety co poprawił bo zaraz szlag mnie trafi. I pytanie do starosty Mirosława Walickiego: Starosto nie wstyd Ci za PIS? Za to co nam zrobiliście? Za skłócenie narodu? Za Czarnka? Za ceny węgla? Za ceny żywności? Jak możesz patrzeć ludziom w oczy? Jak Ci nie wstyd?

Górnik z Zwiazków Zawodowych (, #IP ffcc2262ed) Odpowiedz

Dla dociekliwych. Dlaczego w Polsce brakuje i będzie brakowało węgla z naszych kopalń. https://youtu.be/Z6qQa_30a4o

pipipipi hahaha (, #IP a948ee6863) Odpowiedz

Starosto wal te komentarze, noś głowę do góry, bo za skromny jesteś. Wstyd ? jak to młodzież mówi żałosny jesteś z tym komemem.

Taka praca (, #IP 751a6ec859) Odpowiedz

To mnie powinni odznaczyć jako zasłużony dla browarnicywa Polskiego

To takie śmieszne i zarazem żenujące .... (, #IP 3dd75156eb) Odpowiedz

Niech mnie ktoś uświadomi czym ten tłusty kot PIS się zasłużył dla transportu publicznego?

On (, #IP 63b41b9a9f) Odpowiedz

Jak to czym ? Przeciez pks bie ma kierowcow i likwiduje polaczenia, wiec jest sukces.

Gratulacje (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

Starosta wyjątkowy. Życzliwy i pomocny wszystkim. Nieugięty mimo krytyki rozgoryczonych co już kombinować nie mogą.Życzę dalszej konsekwencji w podejmowanych działaniach i po prostu zdrowia Panie Starosto.

Lucifer (, #IP 33f185ffa9) Odpowiedz

To się nawet w zrytej bani nie mieści a co dopiero u normalnego człeka toż to skandal i kpina.Zasluzony????