Rozrywka | Kultura Garwolin

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich w Trzciance

Dodano:
garwolin - Sukces Koła Gospodyń Wiejskich w Trzciance

17 września Koło Gospodyń Wiejskich w Trzciance wzięło udział w Jesiennym festiwalu Smaku w Rakowcu. Na imprezie miały miejsce konkursy kulinarne. W jednym z nich wygrało Koło Gospodyń Wiejskich w Trzciance.


17 września zostanie na długo w pamięci pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Trzciance. W Rakowcu koło Siedlec odbył się Jesienny Festiwal Smaku, którego celem byłą między innymi popularyzacja dziedzictwa kulinarnego regionu oraz prezentacja dorobku i tradycji kulinarnych KGW. Impreza dała gospodyniom możliwość startu w konkursach kulinarnych.

REKLAMA:


Panie miały za zadanie przygotować potrawy zawierające owoce lub warzywa jesieni,. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzciance wzięło udział w konkursie i zajęło I miejsce w kategorii DESER JESIENI. Gospodynie z gminy wilga zaskarbiły sobie przychylność jury potrawą „Szarlotka pod pierzynką z sosem malinowym”.

Info i zdjęcia: Katarzyna Aniszkiewicz, FB Gmina Wilga i Okolice, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Szanowni Państwo. (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

Wieś rządzi się swoimi prawami. Trzeba to zrozumieć. To w dużej mierze są wybory PIS-u. Trzeba to zrozumieć.

>>> (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

Masakra, wszędzie wszyscy latają to teraz zaczną się wykopki,brać motyki w łapy i zapierniczać. nie zapomnijcie zdjęć na fejsika wrzucić

KGW (, #IP 08e3ef0778) Odpowiedz

A co tam robią celebryci z Parysewa i gminy Parysew?

Ferma kokoszki z 1 kogutem (, #IP 64dc3d8f2e) Odpowiedz

Dowieźli mięso z własnej zagrody.