czan maj 2022

Garwolin Sport

Łukasz Osiak będzie walczył na Gali TFL 25 we Włodawie! (wideo z walk)

Dodano:
garwolin - Łukasz Osiak będzie walczył na Gali TFL 25 we Włodawie! (wideo z walk)

Reprezentant Marga BJJ Garwolin oraz Boxing Team Borowie Łukasz Osiak po raz drugi w karierze wejdzie do klatki organizacji Thunderstrike Fight League. Podopieczny trenera Jakuba Piesiewicza kolejny bój stoczy w kategorii do 77 kg. Gala TFL 25 odbędzie się 28 października we Włodawie.Łukasz Osiak przygodę ze sportami walki rozpoczął 8 lat temu od boksu, zakładając z kolegą Boxing Team Borowie i trenuje bez przerwy aż do dziś. Z boksu szkoli się pod okiem Marcina Wilczka. W 2018r. wystąpił na gali białych kołnierzyków u Rafała Jackiewicza wygrywając turniej w kategorii do 80kg.

Od 2018 roku trenuje także BJJ. Aktualnie jest posiadaczem niebieskiego pasa, który otrzymał z rąk jego pierwszego trenera Kuby „Watsona” Witkowskiego. Z „Watsonem” trenował też w klubach Eskulap Otwock i Nastula Club Bielany.

Obecnie trenuje w klubie Marga Submission Gym Garwolin, a jego głównym trenerem jest Jakub Piesiewicz.

W Garwolinie szkoli się głównie z BJJ i MMA ( treningi w MMA od półtora roku), a w Borowiu z boksu. Pod koniec 2021 roku wystąpił na gali TFL 23 w Garwolinie, po raz pierwszy wychodząc do klatki. - Zabrakło obycia, doświadczenia oraz nałożonej na mnie presji – wspomina ten start.

Do walki we Włodawie, która odbędzie się 18 października trenuje z zawodowcami w Warszawie i Puławach. Transmisja z tego wydarzenia będzie w TVP Sport.

Sukcesy

Sukcesy w BJJ ( starty No Gi)

Mistrzostwa Polski ADCC

2019- brązowy medal początkujący -83

2022- brązowy medal master średnio zaawansowany -91

Mistrzostwa Litwy ADCC

2019- srebrny medal początkujący -91

Puchar Polski ADCC

2019- złoty medal początkujący -91

REKLAMA:


2021- brązowy medal master średnio zaawansowany -91

Mistrzostwa Czech ADCC

2020- złoty medal początkujący -91

No Gi Grappler Cup

2020- złoty medal master początkujący -91

2020- srebrny medal początkujący -91

 

MMA starty

2021 Mistrzostwa Europy MMA Sochaczew formuła OFS -84 brązowy medal

2022 ALMMA 212 Puławy kategoria OFS -84 złoty medal

W Mistrzostwach Polski MMA 2022, które odbyły się 14 maja 2022r w kategorii OFS - 84kg zajął trzecie miejsce na 16 zawodników. W półfinale przegrał z wicemistrzem świata MMA.
 
Wideo z walk Łukasza Osiaka. Na gali we Włodawie nie będzie ochraniaczy na głowę i nogi.

 

 

 


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.