czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

W banku zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości

Dodano:
garwolin - W banku zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości

37-latek przez kilka lat ukrywał się na terenie Holandii. Przyjechał na 3 dni do Polski i wpadł przy okazji akcji, którą policjanci przeprowadzali w banku. Mężczyzna poszukiwany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustwa i włamania.Udaremnili oszustwo ''na pracownika banku''

Policjanci Wydziału Kryminalnego garwolińskiej komendy prowadzili akcję udaremnienia przekazania pieniędzy oszustowi, podszywającemu się pod pracownika banku. Razem ze zgłaszającymi byli w jednym z banków w Garwolinie. Dzięki czujności mieszkańców powiatu garwolińskiego oraz współpracy pracowników placówki bankowej funkcjonariusze zapobiegli przekazaniu przestępcom kilkudziesięciu tysięcy złotych.

REKLAMA:


''Dwie pieczenie na jednym ogniu''
- W trakcie realizacji tej policyjnej akcji funkcjonariusze zachowali maksimum czujności. W pobliżu banku zauważyli mężczyznę, którego rozpoznali jako poszukiwanego dwoma listami gończymi. Poszukiwania mężczyzny trwały od 2017 roku. 37-latek doskonale wiedział, że jest poszukiwany i ukrywał się. Wyjechał do Holandii sądząc, że sprawa ucichnie. Pomylił się jednak, gdyż został zatrzymany przez kryminalnych z miejscowej komendy. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna wrócił do Polski na zaledwie trzy dni, po czym zamierzał znowu opuścić kraj – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Dzięki czujności garwolińskich funkcjonariuszy 37-latek skazany między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustwa i włamania odbywa już karę pozbawienia wolności w jednym z zakładów karnych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP 17891f9e4c) Odpowiedz

I z tego w Polsce słynie wg. Bandziory, oszuści, złodzieje, pijacy.

Bedocki (, #IP dcc03825ec) Odpowiedz

I z tego w Polsce słynie CO ????? bo nie bardzo można zrozumieć wywód tego czegoś

Nicola Kargul (, #IP 17891f9e4c) Odpowiedz

Wywód jest dla ludzi choć nieco inteligentnych czyli nie dla ciebie

bedok z grajdoła (, #IP dcc03825ec) Odpowiedz

widać jak bardzo Polska język jest trudna język

Nicola Kargul (, #IP 17891f9e4c) Odpowiedz

Zwłaszcza dla ciebie

bedok z grajdoła (, #IP dcc03825ec) Odpowiedz

hahaahh Zwłaszcza to wróbelek ma dwie nóżki, a zwłaszcza z tyłu

Nicola Kargul (, #IP 17891f9e4c) Odpowiedz

Siła argumentów typu wróbelek charakterystyczna dla słabości umysłowej wg

bedok z Garwolina (, #IP dcc03825ec) Odpowiedz

paniusia che sie siłowac na argumenty ???? słownie dziecko weż się za naukę bo do zawodówki sie nie dostaniesz

Nicola Kargul (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

o moją edukację nie musisz się martwić. a zawodówka dla ciebie jest nieosiągalna z prostej przyczyny. żeby do niej się dostać trzeba jako tako skończyć podstawówkę, rozumiesz? skończyć.

bedok z grajdoła (, #IP dcc03825ec) Odpowiedz

widzę że nie wiem paniusia czy może jednak ukryty chłopczyk (wow) ma zawsze bardzo dużo do powiedzenia

Nicola Kargul (, #IP 17891f9e4c) Odpowiedz

W przeciwieństwie do ciebie mam. Z sensem.

bedok z grajdoła (, #IP dcc03825ec) Odpowiedz

Tak Tak oczywiscie z sensem dalas /les popis swojej sensownej wiedzy na jednym z portali wypowiadając sie na temat ruchu drogowego hahahahah

Nicola Kargul (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

w takim razie raz jeszcze, bo jak widzę czytanie ze zrozumieniem to twoja najsłabsza strona. moje wpisy są adresowane do ludzi inteligentnych czyli niestety nie do 99% wg a już na pewno nie do ciebie.

bedok z grajdoła (, #IP dcc03825ec) Odpowiedz

dziewczynko / chłopczyku nie kreuj siebie na osobe inteligentną,jak o sobie myslisz, niestety nie jestes i nie bedziesz bo brakuje ci wiele do tego a poziom twojej inteligencji jest na poziomie pralki FRANI o ile wiesz co to jest, no moze czym była pralka FRANIA, poziom twojej wiedzy jest ZEROWY próbujesz za wszelka cenę zaistniec robiąc z siebie osobe inteligentną, twoje wpisy są tak samo inteligentne jak Jarek Kaczynski pro europejski albo beatka kempa mądra to ten sam poziom IQ mniej wiecej pralka frania , lodówka polar