KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Pożar w kotłowni budynku jednorodzinnego

Dodano:
garwolin - Pożar w kotłowni budynku jednorodzinnego

Wczoraj po godzinie 13.00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Do zdarzenia przyjechały 4 zastępy straży pożarnej.

- Po godz. 13 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęła informacja, że w Antoniówce Świerżowskiej doszło do pożaru kotłowni w budynku jednorodzinnym. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz przeszukaniu budynku przez ratowników wyposażonych w sprzęt ochrony dróg oddechowych i kamerę termowizyjną. Podanie dwóch prądów wody doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej niespełna dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP - informuje mł. bryg. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP w Garwolinie.

zdjęcia: OSP Maciejowice

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.