KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Przedszkole Samorządowe w Trojanowie już działa

Dodano:
garwolin - Przedszkole Samorządowe w Trojanowie już działa

Z początkiem września ruszyło Przedszkole Samorządowe w Trojanowie. W Budynku mieszczą się 4 oddziały przedszkolne i jeden oddział żłobkowy.


1 września 2022 r. w budynku nowego Przedszkola  Samorządowego w Trojanowie rozległ się wesoły gwar i śpiew dzieci witających nowy rok szkolny.  Nowoczesny budynek spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa dla małych dzieci. Jest także dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Jest ładnie i nowocześnie

Nowe przedszkole dysponuje przestronnymi kolorowymi salami zabaw, które dostosowane zostały do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym, wyposażone są w meble, zabawki i pomoce dydaktyczne. Z każdej sali jest bezpośrednie wyjście do toalety.

REKLAMA:


W budynku mieści się przestronna szatnia dla przedszkolaków, profesjonalnie wyposażona kuchnia umożliwia przygotowywanie posiłków. Przedszkole dysponuje ogrodzonym, bezpiecznym placem zabaw, który wyposażony został w zjeżdżalnie, huśtawki
i inne urządzenia sprzyjające zabawie dzieci w tym wieku.

Nowoczesne przedszkole bardzo spodobało się naszym milusińskim i ich rodzicom. Wychowanie przedszkolne jest najważniejszą bazą, fundamentem w rozwoju dziecka i jego osobowości, dlatego doświadczona kadra dołoży wszelkich starań, aby dzieci rozwijały swój potencjał intelektualny i miały poczucie bezpieczeństwa.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 17

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.