KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Zdarzenie z udziałem dwóch pojazdów w Tyrzynie. Jedna osoba poszkodowana

Dodano:
garwolin - Zdarzenie z udziałem dwóch pojazdów w Tyrzynie. Jedna osoba poszkodowana

Dziś o 5.00 w Tyrzynie doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie i policja. Jedna osoba została poszkodowana w tym zdarzeniu. Przyczyną był koń, który wyszedł na drogę. Kierowcy nie zdążyli zareagować.


Dziś około godziny 5.00 w Tyrzynie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Jeden pojazd znalazł się w pozycji na dachu. Przyczyną był koń. Jeden pojazd uderzył bokiem w konia, drugi natomiast nie zdążył wyhamować i po zderzeniu z koniem dachował.

Na miejsce przyjechały zastępy: PSP Garwolin, OSP Maciejowice, dwa policyjne radiowozy i zespół ratownictwa medycznego.

-  Do KPP Garwolin wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Pojazd miał uderzyć w zwierzę. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący vw uderzył w konia. Zwierzę padło. Funkcjonariusze ustalają w jaki sposób koń znalazł się na drodze i kto jest jego właścicielem – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.Zdjęcia: OSP Maciejowice

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.