czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Za narkotyki i kradzież trafił do więzienia

Dodano:
garwolin - Za narkotyki i kradzież trafił do więzienia

32-latek, który powinien trafić do więzienia, został tam skierowany przez dzielnicowych z KPP w Garwolinie. Sąd Rejonowy w Garwolinie wydał dwa nakazy doprowadzenia go do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Przy okazji zatrzymania policjanci ujawnili przy poszukiwanym amfetaminę.


Policjanci zbierają informacje oraz ustalają i sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości.
- W minioną niedzielę dzielnicowi z garwolińskiej komendy na terenie Garwolina zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Sąd Rejonowy w Garwolinie wydał wobec niego dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Jeden dotyczył odbycia 182 dni kary więzienia za przestępstwo przeciwko przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, drugi zaś dotyczył 100 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. W trakcie czynności okazało się, że 32-latek miał przy sobie narkotyki. W kilku zabezpieczonych przez dzielnicowych woreczkach znajdował się biały proszek. Wstępna analiza narkotesterem wykazała, że znaleziona substancja to amfetamina - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

32-latek trafił do policyjnej celi, ale zanim jeszcze został przewieziony do zakładu karnego, usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.