czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policja szuka zaginionego 61-latka

Dodano:
garwolin - Policja szuka zaginionego 61-latka

Policjanci prowadzą poszukiwania 61-letniego Marka Opiekulskiego, który ostatnio przebywał w Kępie Podwierzbiańskiej. Mężczyzna mieszkał samotnie, nie ma rodziny.

- O jego zaginięciu 22 września powiadomił nas miejscowy ośrodek pomocy społecznej. Od tamtej pory trwają działania zmierzające do odnalezienia mężczyzny. Polegają one na sprawdzaniu przez policjantów okolicznych pustostanów, przeczesywaniu miejsc, w których mężczyzna był widywany, także okolicznych lasów i pól. Funkcjonariusze  rozpytują sąsiadów i mieszkańców pobliskich miejscowości. W policyjne działania poszukiwawcze zaangażowani są również druhowie z OSP i strażacy z PSP, a także lokalna społeczność. Działania są kontynuowane – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.