Wiadomości z Garwolina

Kolizja na drodze między Izdebnem Kolonia a Rudą Talubska

Dodano:
garwolin - Kolizja na drodze między Izdebnem Kolonia a Rudą Talubska

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem na drodze pomiędzy miejscowościami Izdebno Kolonia i Ruda Talubska. W efekcie niewłaściwego wyprzedzania kierująca nissanem doprowadziła do kolizji. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Policja apeluje o ostrożność podczas wykonywania manewrów na drodze, szczególnie podczas trudnych warunków pogodowych.


- Dzisiaj około 8 rano dyżurny garwolińskiej jednostki policji otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło na drodze pomiędzy Izdebnem Kolonią a Rudą Talubską. Policjanci ustalili, że do kolizji doszło w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania pojazdu skoda przez kierującą nissanem. Kobieta podczas podjętego manewru zjechała na lewy pas, gdzie aby uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem, wróciła na prawą stronę jezdni, spychając wyprzedzaną skodę do rowu. Auto dachowało –
informuje mł. Asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Pomimo poważnych uszkodzeń pojazdu uczestnicy nie odnieśli obrażeń zagrażających ich zdrowiu i życiu. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących, które potwierdziło, że byli trzeźwi. Na sprawcę kolizji funkcjonariusze nałożyli mandat.

Policjanci apelują o ostrożność podczas wykonywania manewrów na drodze. Zanim rozpoczniemy wyprzedzanie zawsze powinniśmy upewnić się, czy mamy dostateczną ilość miejsca do bezpiecznego wykonania manewru.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.