Wiadomości z Garwolina

Castorama i kolejny Lidl w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Castorama i kolejny Lidl w Garwolinie

W Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej naprzeciwko McDonalda ma powstać kolejne centrum handlowe. W opisie inwestycji widnieje już Lidl i Castorama, a także Neonet, Sinsay i jeszcze kilka innych sklepów.


Lokale hadlowo-usługowe w Garwolinie

W Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej powstaje coraz więcej supermarketów. Na działce o powierzchni 3,6 ha zostanie zlokalizowany park handlowo-usługowy. W opisie projektu widnieje już Lidl, który ma zajmować 2100m2 i Castorama – 2900m2, a pawilon handlowy 6200m2.

REKLAMA:Oprócz Lidla i Castoramy w parku znajdzie się: Neonet, Tedi, SMYK, Cropp, kaes., CCC, DEALZ, Pepco, House, Rossmann i Piekarnia-cukiernia. Zadanie ma być zrealizowane do końca 2023r.

wizualizacje: PBK Inwest


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wyjazd (, #IP b83b9a5c26) Odpowiedz

Tam się da wjechać, ale bez ronda nie da się wyjechać !

RONDO (, #IP b83b9a5c26) Odpowiedz

A KIEDY RONDO PRZY SHELLU ??? Już teraz jest tam mega niebezpiecznie wyjeżdżać !!!

castorama (, #IP 78e2d04c93) Odpowiedz

i bardzo dobrze ,że powstaje to ulatwi zakup wielu osobą bo teraz ciągle trzeba jeżdżć do Mińska a to nie blisko ,a swoją drogą komu to się nie podoba lokalnym zdziercą

Janusz (, #IP 6abc7d84c1) Odpowiedz

Kurła, jak Ty piszesz?

Pietras (, #IP c61bb35dc4) Odpowiedz

Elity na taczki - taka myśl mi po głowie chodzi. Tyle lat mieli nadobre zmiany i kij tego. Od wyjścia z pod skrzydeł ZSRR minęło ponad 30... Na taczki ich i w.......

wirtualna inwestycja (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

W wyszukiwarce GUNB nie znalazłem nawet wniosku o pozwolenie na budowę tego centrum więc do końca przyszłego roku to na pewno ono nie powstanie, jeśli w ogóle. W terenie też nic się nie dzieje. Na wizualizacji to można pokazać wszystko. Pamiętam wizualizację bloków na działce za macdonaldem i nic z tego nie wyszło. Albo wizualizacja Kolorowego Życia w Góraszce które już od kilku lat powinno funkcjonować. Nie ma się czym ekscytować. Pewnie jeszcze przez wiele lat będzie tam rosła kukurydza.

On (, #IP 5bbb2e0ae9) Odpowiedz

Same sklepy.. zadnego zakladu pracy...

A ronda? (, #IP bbfd57af45) Odpowiedz

Czy w projekcie są ronda? Już teraz trudno bezpiecznie przejechać !!!

(, #IP d95a69c726) Odpowiedz

to jeszcze może drugi basen i kino ? w Garwolinie , jak szaleć to szaleć , pożyjemy zobaczymy życie zweryfikuję frekwencję , na razie inflacja 17,2 %

Janusz (, #IP 6abc7d84c1) Odpowiedz

Wszyscy będą tyrać za grosze w korporacjach, bo innej pracy nie będzie.

Janusz (, #IP ce9f827028) Odpowiedz

Ja w korpo pracuje za 9000 miesięcznie

Tirowiec (, #IP 0b670252b0) Odpowiedz

To będzie koszmar dla kierowców. Już teraz wyjechać z garwolińskiej jest ciężko a jak to ruszy to będzie armagedon... firmy ubezpieczeniowe zarobią.

Marian Marianii (, #IP bbfd57af45) Odpowiedz

Jak jest wypadek to firma ubezpieczeniowa zarabia, czy traci? Tak logicznie to zarabia wtedy warsztat, handel częściami, auto pomoc, płaci się mandat itd. Kasę wykłada ubezpieczyciel, czyli traci…

Co z organizacją ruchu w tamtym rejonie (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Przecież jak te wszystkie sklepy zaczną działać to skrzyżowanie koło schela zablokuje się całkowicie. Cały ruch do tych sklepów będzie się odbywał przez Romanówkę.

Gość (, #IP 0b670252b0) Odpowiedz

Nasi włodarze będą się lansować na zdjęciach z otwarcia. Może było by inaczej gdyby musieli pokonywać to skrzyżowanie codziennie stojąc w korku po kilka minut. I ryzykować wjazd na główną drogę.