Rozrywka | Kultura Garwolin

Radosny patriotyzm z ZHP Hufiec Orłów

Dodano:
garwolin - Radosny patriotyzm z ZHP Hufiec Orłów

11 listopada na terenach przy Pływalni Miejskiej Garwolanka odbył się piknik pod hasłem ''Radosny Patriotyzm''. Impreza pełna atrakcji cieszyła się dużą frekwencją.

11 listopada miasto Garwolin wspólnie z ZHP Hufiec „Orłów” zaprosiło do wzięcia udziału w pikniku pod hasłem „Radosny patriotyzm” organizowanym w ramach miejsko-powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Od godziny 11:30 na odwiedzających park przy Pływalni Miejskiej „Garwolanka” czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy, stoiska tematyczne oraz festiwal piosenki patriotycznej i gra miejska. Warto obejrzeć piękną galerię zdjęć przygotowaną przez harcerzy z Garwolina.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 166

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.