Garwolin Sport

Hubert Szaniawski z nowym rekordem powiatu!

Dodano:
garwolin - Hubert Szaniawski z nowym rekordem powiatu!

19 listopada 2022r. na Pływalni Aqua Lublin odbyły się II Eliminacje z cyklu zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka. Hubert Szaniawski ustanowił podczas rywalizacji nowy rekord powiatu.


Wśród 817 zawodników z 63 klubów z całej polski na listach startowych można było znaleźć trójkę zawodników UKS Delfin Garwolin. Podopieczni trenera Wojciecha Mianowskiego w składzie: Nikola Dziewanowska, Filip Poszytek i Hubert Szaniawski dzielnie walczyli o pobicie swoich rekordów życiowych. Świetny występ zanotował w swoim debiucie na tej pływalni Hubert, który dopływając 100m stylem dowolnym w czasie 1:04:35 ustanowił rekord powiatu garwolińskiego w kategorii Młodzików 13 – letnich.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Brawo (, #IP 087e6fcb96) Odpowiedz

Brawo.