Wiadomości z Garwolina

Ciele wpadło do szamba. Zwierzę udało się uratować

Dodano:
garwolin - Ciele wpadło do szamba. Zwierzę udało się uratować

W sobotę w miejscowości Zwola ciele wpadło do szamba. Na szczęście dzięki sprawnym działaniom strażaków małą krówkę udało się uratować.

- O godzinie 10:23 zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia w miejscowości Zwola. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że ciele wpadło do szamba. Nasze działania polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wejściu do zbiornika przez dwóch strażaków, zabezpieczonych w sprzęt ochronny dróg oddechowych, oraz wyciągnięciu zwierzęcia na powierzchnię. Na szczęście dzięki sprawnej akcji ciele jest całe i zdrowe!. Nasze działania trwały 1h, wyjechaliśmy w sile 9 ratowników - relacjonują na Facebooku strażacy z OSP KSRG Zwola.


Ochotnikom pomagali też strażacy z PSP.

Zdjęcia i informacje: OSP KSRG Zwola

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

J.Polski (, #IP 38de70f7c6) Odpowiedz

CIELĘ , a nie ciele!!!

Belmondziak (, #IP 6025b6c8e8) Odpowiedz

Jakie ladne zwierzatko w bialo _czarne ladki

Ładne cielątko (, #IP f909846273) Odpowiedz

Znam Właścicieli... pozdrawiam Pańska B.