Wiadomości z Garwolina

Wideo z przejazdu elementów maszyny TBM

Dodano:
garwolin - Wideo z przejazdu elementów maszyny TBM

W ten weekend trasą S17 transportowana była maszyna TBM. Czytelnik Przemysław nagrał wideo z podczas przejazdu ciężkiego sprzętu.


W nocy z 19 na 20 listopada maszyna TBM dotarła do węzła Lubelska (S17) około godz. 6.00, gdzie zaplanowany był postój w ciągu S17 do 20 listopada do godz. 22.00. Kierowcy jadący od Zakrętu (DK2) mieli do dyspozycji jeden pas ruchu.

20 listopada o godzinie 22:00 transport maszyny TBM wyruszył drogą ekspresową S17 w kierunku Lublina do MOP Wola Korycka, gdzie około godziny 5:30 dotarł na kolejny postój, który ma trwać do 21 listopada do godz. 22:00. Transport maszyny TBM poruszał  sięz prędkością do 10 km/h w obrębie obiektów mostowych, a poza nim w granicach 20-30 km/h. W związku z tym, w czasie przejazdu konwoju drogą ekspresową S17 pomiędzy węzłem Lubelska i węzłem Gończyce, mogły tworzyć się zatory na jezdni w kierunku Lublina.

REKLAMA:


Na obwodnicy Garwolin transport znalazł się około godziny 3.00. Transporty powinien być już na MOP Wola Korycka, skąd około 22.00 wyruszy do MOP Markuszów, już na terenie województwa lubelskiego.


Wideo: Czytelnik Przemysław


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.