Rozrywka | Kultura Garwolin

Złote i diamentowe gody w mieście Łaskarzew

Dodano:
garwolin - Złote i diamentowe gody w mieście Łaskarzew

17 listopada 2022 r. 16 par z miast Łaskarzew obchodziło złote i diamentowe gody. Jubilaci otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie od prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 2 w Łaskarzewie. Wydarzenie wzbogaciła część artystyczna w wykonaniu uczniów.

W uroczystości oprócz wyróżnionych udział: burmistrz miasta Łaskarzew Anna Laskowska, poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, wicestarosta powiatu garwolińskiego Marek Ziędalski, przewodniczący rady powiatu Waldemar Trzaskowski, przewodniczący rady miasta Leszek Bożek kierownik USC Magdalena Wojdyga.

REKLAMA:


Władze miasta podziękowały za przygotowanie wspaniałego spotkania dyrektor ZS Nr Monice Krawczyk, pracownikom szkoły oraz uczniom.

Jubilatom gratulujemy i życzymy wielu wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.
Złote gody obchodzili: Lucyna i Franciszek Cieślak, Ewa i Bogdan Jaworscy, Elżbieta i Marian Józwiccy, Irena i Marian Jóźwiccy, Elżbieta i Kazimierz Licbarscy, Krystyna i Mieczysław Michalik, Maria i Władysław Pierzchała, Barbara i Jan Pośpiech, Irena i Wiesław Ragus, Danuta i Władysław Sękulscy, Elżbieta i Wiesław Siejka, Leonarda i Marian Sierańscy, Anna i Edward Trzaskowscy, Hanna i Adam Wójcik

Diamentowe gody obchodzili: Krystyna i Zdzisław Tobiasz oraz Genowefa i Mieczysława Górzkowscy.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 55

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.