Wiadomości z Garwolina

Trwa modernizacja ulic w Łaskarzewie

Dodano:
garwolin - Trwa modernizacja ulic w Łaskarzewie

Rozpoczęła się budowa ulicy Przychód w Łaskarzewie. Przebudowana zostanie też Garncarska, oraz fragment Kilińskiego. Zadanie realizuje wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma BRUK - TRANS Piotr Kowalczyk.


Miasto Łaskarzew realizuje modernizację ul. Przychód. Zadanie jest współfinansowane z środków rządowych, tj. RFRD i RPIS Polski Ład. Nawierzchnia jezdni ul. Przychód będzie wykonana z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych.

W ramach tej samej inwestycji przebudowane zostaną również ul. Jabłkowskiego, Garncarska (od ul. Hallera do Wyszyńskiego) oraz 40 m ul. Kilińskiego, na których wykonana będzie nawierzchnia z kostki betonowej. Termin realizacji całego zadania kończy się w czerwcu 2023 r.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.