Garwolin Sport

Zostań siatkarzem UKS 2 Garwolin

Dodano:
garwolin - Zostań siatkarzem UKS 2 Garwolin

UKS 2 Garwolin zaprasza na treningi wszystkich chłopców, którzy chcą nauczyć się grać w siatkówkę i walczyć o młodzieżowe trofea na terenie Mazowsza, uczestnicząc w oficjalnych rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Piłki Siatkowej.


UKS 2 Garwolin zachęca młodych sportowców do wstąpienia w jego szeregi.
- Uczniowski Klub Sportowy stoi dla Was otworem i możecie się do nas zgłaszać przez cały rok.
Obecnie prowadzimy nabór do chłopięcej drużyny dla roczników 2012 i 2011 (obecne klasy czwarte i piąte).
Jeśli chcesz przeżyć sportową przygodę zapraszamy na trening w sobotę 26- 11- 2022. godz 9 00 - hala sportowa przy PSP nr 2 Aleja Legionów 21 Garwolin –
czytamy na Facebooku Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie.

REKLAMA:


- Zapraszamy również starszych chłopców, którzy mają ponadprzeciętne warunki fizyczne (wzrost) lub ponadprzeciętne predyspozycje sprawnościowe. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt z Trenerem tel 790217552 – dodaje w zaproszeniu klub.

Aktualnie zajęcia w klubie prowadzą: Bartosz Soszka (klasy IV i VI ), Edmund Kopyść (klasy VII I VIII) oraz Jakub sokołowski (szkoły średnie).
 


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.