Wiadomości z Garwolina

Black Week w salonie ELEGANT

Dodano:
garwolin - Black Week w salonie ELEGANT

Salon odzieży męskiej ELEGANT znajdujący się przy ul. Lubelskiej 2b w Garwolinie oferuje szeroki asortyment w przystępnych cenach. Skorzystaj z rabatów - 10% w dniach 25 listopada - 2 grudnia 2022r.

Salon Elegant w Garwolinie to 150 m² powierzchni z elegancką odzieżą męską. Ubierzemy przedszkolaka na galowo, chłopca do komunii, ósmoklasistę na egzamin. Ktoś kiedyś na jednym z forum napisał, że ubierzemy od maluszka po staruszka, a my tylko dodamy, że z przyjemnością.
Mamy w ofercie bardzo eleganckie garnitury dla pana młodego oraz klasyczne na egzamin czy wesele. Panowie lubiący swobodny dress code też coś dla siebie znajdą. W salonach mamy nie tylko garnitury, marynarki i kurtki lecz także: koszule, spodnie, buty i niezbędne dodatki, jak: paski czy krawaty.

Olbrzymią zaletą naszych salonów jest to, że wykonujemy profesjonalne poprawki. Nasz personel z niezwykłą starannością pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego garnituru stosownego do okazji.

Sprzedaż odzieży od 20 lat


W Garwolinie jesteśmy już od roku jednak sprzedażą odzieży męskiej zajmujemy się od blisko 20 lat. Mamy też salon wy Siennicy i wiemy, że mieszkańcy powiatu garwolińskiego znają go i chętnie odwiedzają.

Sprzedaż odzieży męskiej to nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja i rodzinna tradycja. Zdobyte doświadczenia umożliwiają nam wybór najlepszych jakościowo towarów dla naszych klientów. Produkty sprzedawane w naszych sklepach w 90 procentach są produkowane w Polsce. Są to różne marki z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku odzieżowym. Stale zwiększamy asortyment, który jest produkowany tylko dla nas.

Poluba nas na Facebooku: Elegant Garwolin.

Galeria 18

Artykuł sponsorowany