czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Dwóch mężczyzn trafiło do więzienia

Dodano:
garwolin - Dwóch mężczyzn trafiło do więzienia

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn, którzy następnie zostali doprowadzeni do zakładu karnego. Jeden choć otrzymał zezwolenie na opuszczenie więzienia, jednak po upływie terminu przepustki nie stawił się z powrotem do jednostki penitencjarnej. Drugi miał do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

- Wczoraj policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. 46-latek z gminy Górzno, który po upływie terminu przepustki nie powrócił do zakładu karnego, był skazany na dwa lata pozbawienia wolności. Koniec odbywania przez niego kary przypadał jednak dopiero na czerwiec przyszłego roku. Drugi z zatrzymanych 32-latek z gminy Wilga został skazany przez sąd na 3 lata więzienia – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do garwolińskiej komendy, a następnie do wyznaczonej jednostki penitencjarnej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.