czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Kolizja w okolicy przejścia dla pieszych

Dodano:
garwolin - Kolizja w okolicy przejścia dla pieszych

Wczoraj w Mariańskim Porzeczu kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Do zdarzenia doszło w okolicach przejścia dla pieszych.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 20.58. Kierujący oplem wpadł w poślizg, zjechał z drogi i uderzył w barierki. Nikomu nic się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

zdjęcia: OSP Mariańskie Porzecze

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

mieszkanka (, #IP 7480e327d6) Odpowiedz

ile trzeba jechac droga prosta zeby taki byl final.Kto naprawi kostke barierki .Skoro ten pan pracuje w terenie to zna ta droge i na pewno nie jechal wolno .Czy dostal mandat bo Polak by dostal od razu a kto naprawi te szkody ???bez przerwy slyszymy o wypadkach sasiadow jak jezdza kazdy wie ale my dostajemy mandaty a oni ????gdyby np tamtedy szlo dziecko lub starsza osoba co by z niej zostalo .....

Ochłoń (, #IP 575985c78b) Odpowiedz

Przez to sie stalo że szla i wlazla na przejscie pod kola. Efekt pierwszenstwa pieszych i debili we wladzach oraz służalczych psin