czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Problem z cyberbezpieczeństwem dotyka Starostwo Powiatowe w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Problem z cyberbezpieczeństwem dotyka Starostwo Powiatowe w Garwolinie

5 grudnia 2022 roku Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie poinformował o incydencie cyberbezpieczeństwa w części infrastruktury projektowej “Wrota Mazowsza”. Incydent ten ma wpływ na pracę Starostwa Powiatowego w Garwolinie, ponieważ samorząd korzysta z usługi Elektronicznego Zarządzenia Dokumentacją, w ramach tej infrastruktury.


Problemy mogą dotyczyć: nieterminowego załatwienia prowadzonych sprawy, potwierdzenia przez kancelarie wpływu wniosku, zgłoszenia lub pisma do urzędu, wniosków, zgłoszeń lub pism składanych w formie elektronicznej i załatwiania przez tut. Urząd spraw w formie cyfrowej.

W przypadku złożenia przez mieszkańców powiatu wniosku, zgłoszenia lub pisma w formie cyfrowej w od 5 grudnia 2022r, należy skontaktować się z urzędem i złożyć dokumenty w formie tradycyjnej (papierowej).

REKLAMA:


- Dołożymy wszelkich starań aby mogli Państwo załatwić swoją sprawę ale prosimy o wyrozumiałość – zapewniają pracownicy starostwa.

Wszelkich informacji o incydencie udziela Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
 Za utrudnienia przepraszamy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.