czan maj 2022

Garwolin Sport

TFL 26 wraca do Garwolina 24 lutego 2023r.!

Dodano:
garwolin - TFL 26 wraca do Garwolina 24 lutego 2023r.!

24 lutego 2023r. odbędzie się w Garwolinie po raz drugi Gala Thunderstrike Fight League.

- Po zeszłorocznym wielkim sukcesie zorganizowanym wspólnie z miastem Garwolin, samorządem Województwa Mazowieckiego, samorządem powiatu garwolińskiego oraz Urzędem Gminy Garwolin oraz naszymi sponsorami z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że kolejna odsłona Thunderstrike Fight League odbędzie się po raz kolejny w malowniczym mieście Garwolin – czytamy na Facebooku TFL.


Wydarzenie odbędzie się w doskonale znanej Hali "Stulecia".

- Garwolin jest dla nas szczególnym miejscem na sportowej mapie TFL. Fenomenalna widownia okraszona sportem na najwyższym europejskim poziomie gwarantuje doskonałą promocję regionu na antenach otwartej telewizji TVP Sport . Powtórzę to co mówiłem kilkanaście miesięcy temu. Nie zwlekajcie z zakupem wejściówek, bo miejsc w hali z pewnością zabraknie. Szykujemy dla Was wielką petardę i sportowego newsa którego odpalimy niebawem - mówi promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Gala TFL 26 odbędzie się pod Honorowym Patronatem: Marzeny Świeczak - burmistrz miasta Garwolina, Mirosława Walickiego - starosty powiatu garwolińskiego i Marcina Kołodziejczyka - wójta gminy Garwolin.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.