czan maj 2022

Ciekawe tematy z Garwolina

PKS Garwolin zawiesza kurs Maciejowice- Warszawa

Dodano:
garwolin - PKS Garwolin zawiesza kurs Maciejowice- Warszawa

PKS Garwolin poinformował na Facebooku, że zawiesi z końcem stycznia kursy na trasie Maciejowice-Wilga-Warszawa.


Kursy na trasie Maciejowice – Wilga Warszawa odbywają się kilka razy dziennie. Kursowanie pojazdów zakończy się 31 stycznia.

„OGŁOSZENIE nr 1/2023
PKS w Garwolinie S.A. informuje, że z dniem 01.02.2023r. linia Maciejowice – Wilga – Warszawa zostaje zlikwidowana”
-tak brzmi komunikat PKS.

Internauci komentują zawieszenie kursów
„Rano jedzie prywaty autobus który jedzie szybko do Warszawy a dopiero parę minut po nim jedzie PKS który jedzie 60km/h „ -  napisał jeden z internautów.

„Dramat.... „ - napisała kobieta pod postem PKS.

Jaka jest przyczyna likwidacji kursów PKS?
„Linię tę likwidujemy z przyczyn ekonomicznych (nie zarabiała nawet na zużyte paliwo)” - komentuje krótko PKS. Oznacza to, że nie było dostatecznie dużo chętnych na kursy PKS drogą wojewódzką w kierunku Warszawy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

same artysty ...od pks po ....mynystra kowalczyka (, #IP 8019a2f1f8) Odpowiedz

Minister uznaje postulaty rolników za sprzyjanie Putinowi dodano dnia: 2023-01-20 Środowiska rolnicze wznowiły swoje protesty przeciwko masowemu importowi zboża z Ukrainy. Uważają one, że płody rolne zza naszej wschodniej granicy miały być jedynie transportowane przez terytorium naszego kraju, a tymczasem na nim pozostają. Minister rolnictwa Henryk Kowalczyk w odpowiedzi na demonstracje odsyła natomiast polskich rolników do Brukseli, uznając dodatkowo postulaty zamknięcia granicy dla ukraińskich produktów za sprzyjające celom rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. Dalszy tekst na POLSCY ROLNICY KTÓRZY WYKRYLI TRUJĄCE UKRAIŃSKIE ZBOŻE NA POLSKIM RYNKU SĄ RUSKIMI AGENTAMI MÓWIĄ APARATCZYCY PIS | Mforum AV live - Miesięczny koszt utrzymania tej witryny to 6000 zł /Programy na żywo stream – codziennie o 20.00 z wyjątkiem piątków i soboty

Pamięć (, #IP a948ee6863) Odpowiedz

Już niedługo znów wybory. Pamiętajcie o trybunie ludu prostego, on uzdrowi wszystko - jak dotychczas . Głosujcie na obecnego posła Grzegorza. On od ludzi i w głos ludzi się wsłuchuje

Dlaczego PKS Garwolin ``kuleje`` finansowo, a inni przewoźnicy nie? (, #IP 3c88b20da1) Odpowiedz

Odpowiedź jest oczywista, pracownicy PKS są zgłoszeni do ZUS od pełnego wynagrodzenia co podnosi koszty składek. Części z magazynu są wypisywane na autobusy PKS, ale lądują gdzie indziej. Paliwo, które stanowi bardzo duży procent kosztów, jest ze źródeł legalnych. Podatki od nieruchomości, koszty utrzymania terenu bazy, jak i dworca, etc., etc. Można by tak pisać wiele aż by powstała książka — rywalizacja na rynku nie jest równa.

Tu się zgadzam (, #IP 0b98a1864d) Odpowiedz

Tu się zgadzam w PKS nie ma wypłaty pod stołem tylko tyle ile na umowie . No i dobrze piszesz . Jeszcze trzeba by dodać że w PKS jest jakaś norma godzinowa a u innych ?

klika od o ch .n.i.k.a (, #IP 8019a2f1f8) Odpowiedz

Oglosza upadlosc i ...ktos soe zaopiekuje terenem po dworcu pka . Kto mjal zapedy ???