czan maj 2022

Garwolin Sport

Drugie zwycięstwo Piotra Prokurata w tym sezonie

Dodano:
garwolin - Drugie zwycięstwo Piotra Prokurata w tym sezonie

W tym sezonie Ligi Bowlingowej rozgrywanej w Borowiu, Piotr Prokurat wygrał po raz drugi. W ścisłej czołówce jest bardzo ciasno i aż 6 osób liczy się w walce o końcowe zwycięstwo.

VII kolejka przyniosła sporo zawirowań. Piotr Prokurat grał bardzo dobrze w eliminacjach (729), ale to Daniel Głuchowski rzucał najlepiej na tym etapie (740). W półfinale po pojedynku Głuchowski – Prokurat obaj panowanie zakwalifikowali się do finału. Niespodzianką była słabsza gra Łukasza Osiaka, który po pojedynku z Dłużniewskim, odpadł w półfinale. Z dwójki  Zarzycki- Sałasiński, żaden pan nie przeszedł do ostatniego etapu. Z pojedynku Marcin Sabak-Paweł Sabak, to ten drugi przeszedł do finału.

REKLAMA:


W finale Piotr Prokurat rzucał nieznacznie gorzej niż Arek Dłużniewski, ale zaliczki z poprzednich gier dały mu zwycięstwo w kolejce. Finałowa trójka od najlepszego to: Prokurat, Dłużniewski, Głuchowski.Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.