czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Zatrzymała się na S17. Doszło do zderzenia 3 pojazdów

Dodano:
garwolin - Zatrzymała się na S17. Doszło do zderzenia 3 pojazdów

Dziś po godzinie 17.00 na S17, na pasie w kierunku Lublina doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 aut. Kierowcy napotkali duże utrudnienia.

- Po godzinie 17.00 na trasie S17 w kierunku Lublina, na wysokości miejscowości Lipówki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 aut, w tym pojazdu typu laweta, przewożącego jeszcze dwa pojazdy.  Policjanci ustalili, że kierującą skodą zatrzymała się na poboczu, ponieważ przejechała zjazd, z którego chciała skorzystać. Jadący za nią volkswagen zdążył wyhamować, jednak kolejny pojazd - mercedes z lawetą, uderzył w tył volkswagena, a ten następnie w skodę - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


- Nikt nie odniósł obrażeń, jednak w miejscu kolizji występują utrudnienia. Ruch odbywa się jednym pasem. Droga powinna być przejezdna w przeciągu 1-2 godzin. Apelujemy o ostrożność – dodaje policjantka.

Zdjęcia: policja.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gość (, #IP bd00da3267) Odpowiedz

Dobrze że głupich nie sieją.