czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Tomasz Sakiewicz odwiedzi Garwolin

Dodano:
garwolin - Tomasz Sakiewicz odwiedzi Garwolin

24 stycznia o godzinie 18.00 w kawiarence ‘’Na Górce’’ w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędzie się spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym Gazety Polskiej Codziennie.

Spotkanie poprowadzi Iwona Kurowska, przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Garwolinie.

Tomasz Sakiewicz - założyciel Klubów „Gazety Polskiej”, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny.  Był pomysłodawcą nowego tygodnika - wydawanej od 1993 „Gazety Polskiej”.  W 2011 został  redaktorem naczelnym dziennika „Gazeta Polska Codziennie”.  Został prezesem zarządu Niezależnego Wydawnictwa Polskiego sp. z o.o. W lipcu 2013 został wiceprezesem zarządu Telewizja Republika S.A., zarządzającej stacją Telewizja Republika, obecnie jest jej prezesem. Od 2013 na antenie Telewizji Republika nieprzerwanie prowadzi autorską audycję „Polityczna kawa”. Jest autorem książek dla dzieci - Bajek dla Marysi i Alicji (2011) oraz Bajek dla Kostka i Mateusza (2019), a także współautorem książki Układ (2003), wraz z Elizą Michalik) oraz Flaki z nietoperza. Wydał książki pt. Partyzant Wolnego Słowa (2013), Testament I Rzeczypospolitej. Kulisy śmierci Lecha Kaczyńskiego (2014), Zasypani (2015).

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Wyborca PiS. (, #IP 12887848d0) Odpowiedz

czy będą tez lokalni, prominentni politycy i działacze PiSu?

yes (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

tak, będzie lokalny prawowity i sprawiedliwy poseł Wozniak z iwonką też lokalną co znów z lodówki zaczyna wyskakiwać po dłuższym czasie zamrożenia

No ciekawe (, #IP c14204b8be) Odpowiedz

Ciekawe czy tym razem posłowi uda się załatwić miejsce Iwonie na listach PiS do Sejmu?

Janusz (, #IP 3b4cbb11cf) Odpowiedz

Nie wiem czy jest się czym szczycić. Naprawdę. Biorąc pod uwagę jaką propagandę prowadzi. Może jeszcze Panią Ogórek zaprosić trzeba?

Pietras (, #IP fb849449e3) Odpowiedz

Kto zaprasza tego propagandyste? Szykuje się uczta intelektualna za pieniądze podatników?

Prosta odpowiedź (, #IP a890e54606) Odpowiedz

Pani Iwona Kurowska. Przecież ona jest stałą bywalczynią rautów organizowanych przez Gazetę Polską Pana Sakiewicza.