KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Dzieci z SP nr 5 wystąpiły dla dziadków

Dodano:
garwolin - Dzieci z SP nr 5 wystąpiły dla dziadków

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie zaprezentowały się przed swoim dziadkami w trakcie Festiwalu dawnej Piosenki. Impreza odbyła się z okazji szkolnego Dnia Babci i Dziadka.

Wczoraj w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie miał miejsce występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne przed dziadkami. Okazją był do tego „Festiwal dawnej piosenki” zorganizowany z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z „zerówki” przygotowała nauczycielka Magdalena Mucha. Klasa 1a zaprezentowała się dzięki Katarzynie Szarek. Klasę 2b przygotowała Anna Szewczyk, a 3b Katarzyna Przybysz.

Na koniec dziadkowie udali się z dziećmi na poczęstunek przygotowany przez Urząd Miasta Garwolin. Pączki na imprezę upiekła Piekarnia Mianowscy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.