czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwych kierowców

Dodano:
garwolin - Policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwych kierowców

Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Obydwaj odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem.

Policjanci nieustannie czuwają nad bezpieczeństwem na drogach. Podczas kontroli pojazdów sprawdzają trzeźwość kierowców. Niestety nadal nie brakuje tych, którzy wsiadają za kierownicę po alkoholu.
O godz. 17.50 policjanci z Posterunku Policji w Wildze w miejscowości Wólka Gruszczyńska zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Funkcjonariusze zauważyli, że 21-latek znajduje się pod działaniem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna kierował pojazdem mając w organizmie blisko promil.

Około godz. 22.27 w Rębkowie policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli kierującego audi 31-latka. Badanie alkomatem w jego przypadku wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Za swoje czyny obaj odpowiedzą przed sądem.

Policjanci nieustannie przypominają, że każdy kierowca pod wpływem alkoholu, nie tylko łamie prawo, ale stanowi również ogromne zagrożenie na drodze. Nie może być przyzwolenia na kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu. Wspólnie możemy przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.