czan maj 2022

Ciekawe tematy z Garwolina

Podpisali umowy na budowę świetlic

Dodano:
garwolin - Podpisali umowy na budowę świetlic

20 stycznia w Urzędzie Gminy, władze gminy Łaskarzew podpisały umowę z wykonawcą na budowę świetlic wiejskich w Budlu i Nowym Pilczynie, na które samorząd otrzymał wstępną promesę od rządu.

20 stycznia to ważna data dla społeczności gminy Łaskarzew. Tego dnia władze gminy Łaskarzew podpisały umowę z wykonawcą na budowę świetlic wiejskich w Budlu i Nowym Pilczynie, na które samorząd otrzymał gwarancję dofinansowania inwestycji z programu rządowego Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 1.800.000,00 zł co stanowi 75,33 % wartości zadania. Pozostałe 24,67 % Gmina sfinansuje ze środków własnych.

Umowa została podpisana przez wójta gminy Łaskarzew Mariana Janisiewicza i skarbnik Gminy Łaskarzew Hannę Seremak oraz wykonawcę - właściciela firmy AC Construction Artura Cisowskiego.

Łączny koszt inwestycji to 2.389.595,87 zł. Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania zadania w okresie 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.